תחומי עיסוק

 

עו"ד ומגשר אלי דמרי – ייצוג בהליכים מול ביטוח לאומי וייצוג משפטי בתיקי נזיקין ודיני עבודה

 

תאונות עבודה

 
עברתם תאונה במהלך יום העבודה, בדרך למקום העבודה או בחזרה ממנו? חליתם במחלה קשה הקשורה לעבודתכם? פנו אליי כמה שיותר מהר ובסמוך למועד התאונה בפועל, באותו היום אם אפשר, כדי שאנחה אתכם בדיוק כיצד לפעול. התקופה הראשונה שלאחר המקרה היא קריטית ויכולה לקבוע את סיכויי ההצלחה בתיק. חוסר תשומת לב לפרטים קטנים לכאורה או התנהלות שגויה יכולים לפגוע משמעותית באפשרות שתקבלו את הפיצויים בהמשך הדרך.
 

תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי

 
אין מנוס מלפנות למוסד לביטוח לאומי לצורך קבלת כספים וקצבאות בגין מצבים כאלה ואחרים (תאונות אישיות, נכות כללית, נכות מעבודה, ילד נכה, ניידות, שירותים מיוחדים, פעולות איבה, שמירת היריון ועוד). מי שניסה בעבר לעשות זאת, יכול לספר על התנהלות מורכבת הדורשת המצאת מסמכים, מילוי טפסים רבים והגעה לוועדות השונות. גם כאן אלווה אתכם צעד צעד בהתנהלותכם מול הביטוח הלאומי עד למימוש הזכויות במלואן.
 

תביעות נכות כללית

 
תביעה לקצבת נכות כללית מגישים למוסד לביטוח לאומי, בתהליך שדורש הבנה ובקיאות ברזי הביורוקרטיה של המוסד. ייעוץ משפטי מגדיל משמעותית את הסיכוי שתביעתכם תתקבל בחיוב, ולפיכך תקבלו את קצבת הנכות המגיעה לכם.
 

תביעות של נפגעי פעולות איבה

 
לצערנו פעולות איבה הן חלק מהחיים בישראל. נפגעים רבים פונים אליי, כדי שאלווה אותם בהליך המשפטי ואנהל בחכמה את תביעותיהם מול הגורמים הרשמיים במדינה. אעשה כל שניתן, צעד אחר צעד, במטרה לעזור לכם בתהליך הארוך שבסופו תממשו את זכויותיכם.
 

פטור ממס

 
לא רבים יודעים אם בנסיבות רפואיות מסוימות, הם יכולים להיות זכאים לפטור מלא מתשלום מס עבור הכנסה מיגיעה אישית. מדובר בסכומים רבים בדרך כלל, ותפקידי הוא לבחון את האפשרויות לקבל הפטור ולנהל עבורכם את ההליכים בצורה הטובה ביותר עד להשגת התוצאה.
 

דיני עבודה

 
פעמים רבות אני נתקל בעובדים, אשר אינם מקבלים את מלוא זכויותיהם, מפוטרים ללא שימוע או חווים חוויות קשות בעבודה. על כל אלה, ייתכן שמגיעות לכם זכויות. אני אהיה שם, כדי לתת מענה ולנהל את ההליך בצורה הטובה ביותר עבורכם.
 

תביעות נגד משרד הביטחון

 
משרתי כוחות הביטחון שנפגעו במהלך שירותם, יכולים לתבוע את משרד הביטחון ולדרוש פיצויים הולמים. אסייע לכם בכך ואפעל נמרצות עם כל המשאבים העומדים לרשותי. שיתוף הפעולה שאני מייצר עם מומחים רפואיים במגוון תחומים מייעל את התהליך כולו.
 
צרו איתי קשר לתיאום פגישת ייעוץ אישית במיקום לבחירתכם: 072-3270437.