אודות

 
 
עו"ד אלי דמרי
 
 
 
שמי אלי דמרי וכבר יותר מ-11 שנה שאני מייצג לקוחות בתביעותיהם נגד מוסדות המדינה – המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הביטחון והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים – וזאת במגוון תחומים: תאונות עבודה ותאונות דרכים, נכות כללית, אובדן כושר עבודה, נפגעי פעולות איבה, פטור ממס ודיני עבודה. אני משמש כעורך דינם של מעסיקים ושל לקוחות פרטיים, המבקשים לממש את זכויותיהם ולקבל את הפיצויים המגיעים להם לפי חוק. כמו כן, אני משתף פעולה עם ועדי עובדים ומומחים רפואיים בכל התחומים, וכחלק מעבודתי מרצה בפני פורומים שונים, ועדי עובדים וגופים נוספים.

השלמתי תואר ראשון במשפטים (LL.B) ולאחר מכן קיבלתי את רישיוני מלשכת עורכי הדין בישראל. הסמכתי כמגשר ניתנה לי מטעם ועדת גדות. בחרתי להקים את משרדי העצמאי בבאר-שבע, כשבמקביל לניהול המשרד אני מכהן כסגן יו"ר ועדת ביטוח לאומי בלשכת עורכי הדין מחוז דרום. את סדר היום שלי אני מחלק בין לקוחותיי לבין אשתי ושלושת בניי.
 
 
 
 

לפני שפניתי לדרכי העצמאית, ניהלתי במשך שנים את מחלקת הביטחון הסוציאלי של אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחומו בארץ – כזה שאף נכנס לדירוגים היוקרתיים DAN'S 100 ו-BDI. כמנהל המחלקה, הצלחתי לשלש את היקף הפעילות של המחלקה ולהגדיל לאין שיעור את כמות התיקים שטופלו על-ידה. תיקים אלה עסקו בין היתר בדיני עבודה וביטוח לאומי ודרשו מתן ליווי משפטי, ניהול הליכים קיבוציים, הגשת תובענות ייצוגיות, ניהול משא ומתן, ייצוג בפני ועדות רפואיות, הופעות בבתי המשפט ועוד. במהלך שנות עבודתי הצלחתי להשיג בתיקים רבים פסיקות תקדימיות, ויצרתי מערכת שלמה ויעילה שעובדת כל כולה עבורכם.
 

קצת על הצפוי בפגישה הראשונה

 
הצעד הראשון הוא קביעת הפגישה כמובן, ואת זה נעשה טלפונית. בשיחת הטלפון אשאל אתכם מספר שאלות מהותיות כדי להבין את פני הדברים, אך את שיחת העומק נבצע פנים מול פנים בפגישה האישית.

אגיע עד אליכם – לאזור הדרום, המרכז וירושלים – ביום ובשעה שנוחים לכם. במהלך הפגישה אכנס בעובי הקורה, ייקח כמה זמן שייקח, עד שאקבל את הפרטים הקטנים ביותר בנוגע למצבכם. בהתאם לכך אוכל להבין אם אכן יש מקום לנהל הליך ומהם סיכויי ההליך.
 

מתחילים לעבוד

 
ראשית חשוב שתדעו: אני אהיה איש הקשר שלכם לאורך התהליך ואעמיד את כל כולי לרשותכם. המשמעות היא שאשאר בקיא בכל פרטי התיק ברמות הגבוהות ביותר ותוכלו תמיד לדבר איתי ישירות.
 

ליווי צמוד יום-יום, שעה-שעה

 
אשמור איתכם על קשר רציף ואהיה זמין בשבילכם מתי שרק תצטרכו, בלי הגבלת זמן. גם אקפיד ליזום שיחות ופגישות, במטרה לוודא שאינכם קופאים על השמרים: משיגים מסמכים מהגורמים הרשמיים, קובעים תור אצל הרופאים הרלוונטיים, מניעים את התהליך ועושים כל מה שצריך.
 

פועלים חכם בכל שלב

 
אני עובד בשיתוף פעולה עם מומחים ואנשי מקצוע מתחומי הרפואה השונים, מה שיסייע לכם להתנהל רק מול הגורמים המתאימים ביותר וכך לחסוך זמן וטרטור. בין שטלפונית ובין שבארבע עיניים, גם אדריך אתכם כיצד לנווט בין ערוצי הביורוקרטיה השונים. נכון, התעסקות עם טפסים ואישורים יכולה להיות מסובכת ומייגעת, אך נצלח אותה במהירות וביעילות – בלי לוותר ובלי להתייאש. בשתי מילים: חכם ואסטרטגי.
 
עד כה טיפלתי באופן אישי באלפי תיקים ולקוחות, ואשמח לסייע גם לכם. לתיאום פגישה חייגו 072-3270437.